Golvlampa på ekfot

Golvlampa på ekfot
Golvlampa på ekfot
Golvlampa på ekfot
Golvlampa på ekfot
Golvlampa på ekfot
Golvlampa på ekfot

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, fot i betsad ek, lampskärm med fransar, höjd ca 165 cm

Bruksslitage, fungerar

311401

2015-05-17