Serveringsbricka nysilver

Serveringsbricka nysilver
Serveringsbricka nysilver
Serveringsbricka nysilver
Serveringsbricka nysilver

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVERINGSBRICKA, nysilver, firma A.G. Dufva, Stockholm 1890-tal, handtag, längd 76 cm

Med gåvoinskription: Till Pastor K. E. Norström ett tacksamt minne af Trefaldighetsförsamlingen 17/9 1896, bruksslitage

311406

2015-05-20