Serveringsbricka nysilver
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SERVERINGSBRICKA, nysilver, firma A.G. Dufva, Stockholm 1890-tal, handtag, längd 76 cm
Med gåvoinskription: Till Pastor K. E. Norström ett tacksamt minne af Trefaldighetsförsamlingen 17/9 1896, bruksslitage
311406
2015-05-20