Olle Hjortzberg oljemålning
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Damporträtt (troligtvis Agnes Carlbom, född Cappelin) signerad och daterad Olle Hjortzberg 1933, olja på pannå, ca 59 x 48 cm
Fotografi i ram (förlaga till målningen) medföljer, finns att avhämta vid Utlämningen
311420
2015-05-17