Olle Hjortzberg oljemålning

Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Damporträtt (troligtvis Agnes Carlbom, född Cappelin) signerad och daterad Olle Hjortzberg 1933, olja på pannå, ca 59 x 48 cm

Fotografi i ram (förlaga till målningen) medföljer, finns att avhämta vid Utlämningen

311420

2015-05-17