Nils G. Stenqvist etsningar i portfölj

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS STENQVIST (född 1934): Ur naturläran - 16 etsningar, portfölj 1974-75, samtliga signerade och numrerade 15/50, bladstorlek 30x21

Oramade

311436

2015-05-17