Vaser i kantonporslin

Vaser i kantonporslin
Vaser i kantonporslin
Vaser i kantonporslin
Vaser i kantonporslin
Vaser i kantonporslin
Vaser i kantonporslin
Vaser i kantonporslin
Vaser i kantonporslin

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, ASK med lock, kantoporslin, SKÅL, porslin, Kina, 1800-tal, höjd 5,5-14-20 cm, två miniatyrvaser i porslin medföljer

Lagninar och nagg

311438

2015-05-17