Itera cykel

Itera cykel
Itera cykel
Itera cykel
Itera cykel
Itera cykel
Itera cykel
Itera cykel
Itera cykel
Itera cykel
Itera cykel

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ITERA PLASTCYKEL, Sverige 1980-tal, 3 växlad

Bruksslitage

311440

2015-05-17