Rökelsekar Kina

Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RÖKELSEKAR, Kina, cloisonné, 1900-tal, höjd 25 cm, med träsockel, i schatull

Slitage, liten skada på livet

311443

2015-05-17