WILLIAM TILLYER akryl på duk
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
WILLIAM TILLYER (Storbritannien, född 1938): Still life,
signerad och daterad Tillyer -75, akryl på duk, ca 183 x 213,5 cm
PROVENIENS: Inköpt från konsthandlare Björn Bengtsson, Varberg, under 1970-talet av nuvarande ägare
311450
2015-05-17