WILLIAM TILLYER akryl på duk

WILLIAM TILLYER akryl på duk
WILLIAM TILLYER akryl på duk

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

WILLIAM TILLYER (Storbritannien, född 1938): Still life,
signerad och daterad Tillyer -75, akryl på duk, ca 183 x 213,5 cm
PROVENIENS: Inköpt från konsthandlare Björn Bengtsson, Varberg, under 1970-talet av nuvarande ägare

311450

2015-05-17