Karaffer 1800-tal
2015-05-17
311451
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARAFFER med propp, 2 st, 1800-tal, rutslipad dekor, höjd med propp ca 26-31 cm
Enstaka obetydliga nagg kan förekomma