Karaffer 1800-tal

Karaffer 1800-tal
Karaffer 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARAFFER med propp, 2 st, 1800-tal, rutslipad dekor, höjd med propp ca 26-31 cm

Enstaka obetydliga nagg kan förekomma

311451

2015-05-17