jan Erik Ritzman vas

jan Erik Ritzman vas
jan Erik Ritzman vas
jan Erik Ritzman vas
jan Erik Ritzman vas
jan Erik Ritzman vas
jan Erik Ritzman vas
jan Erik Ritzman vas
jan Erik Ritzman vas

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAN ERIK RITZMAN, vas, underfångsglas, signerad JE. Ritzman, Transjö, polykrom dekor höjd 40 cm

nagg repa

311461

2015-05-17