Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JAN ERIK RITZMAN, vas, underfångsglas, signerad JE. Ritzman, Transjö, polykrom dekor höjd 40 cm
nagg repa
311461
2015-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här