Dénes Csanky oljemålning

Dénes Csanky oljemålning
Dénes Csanky oljemålning
Dénes Csanky oljemålning
Dénes Csanky oljemålning
Dénes Csanky oljemålning
Dénes Csanky oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DÉNES CSANKY (1885-1972): Bymotiv, signerad och daterad Csanky Dénes 1928, olja på duk, 64x86 cm

311463

2015-05-17