Skänkskåp
2015-05-17
311464
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÄNKSKÅP, 1800-talets slut, nyrenässans, ek, skuren dekor, svarvade stödpelare, beslag i järn, höjd ca 220, 63x150 cm, nyckel medföljer
Slitage