Oljemålning hästar

Oljemålning hästar
Oljemålning hästar
Oljemålning hästar
Oljemålning hästar
Oljemålning hästar
Oljemålning hästar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kavallerister vattnar hästar, olja på duk, signerad Kardos(?), 69x78 cm

311465

2015-05-17