Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VIKTOR NIKKANEN (Finland, 1860-1949): insjölandskap, signerad V. Nikkanen, olja på duk, 64x97 cm
311468
2015-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här