Snusdosor silver
Closed
2015-05-18
311472
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SNUSDOSOR, 6 st, silver, 1800/1900-tal, delvis med gravyr
Skador, slitage