Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
SIRI MEYER (1898-1985): Porträtt av pojke i keps, olja på papper fäst på pannå av papp, 48x35 cm.
Proveniens: Konstnärens familj
Aning bucklig pannå, krackelyrer
311484
2015-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här