Siri Meyer, oljemålning

Siri Meyer, oljemålning
Siri Meyer, oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SIRI MEYER (1898-1985): Porträtt av pojke i keps, olja på papper fäst på pannå av papp, 48x35 cm.
Proveniens: Konstnärens familj

Aning bucklig pannå, krackelyrer

311484

2015-06-01