Siri Meyer, Porträtt av kvinna

Klubbat för:

12 000 SEK

15 000 SEK

SIRI MEYER (1898-1985): Porträtt av kvinna, akvarell och blyerts på papper, signerad och daterad Siri Meyer München -21.
PROVENIENS: Konstnärens familj
UTSTÄLLD: Siri Meyer - På resande fot, Norrköpings konstmuseum 2010

311485

2015-06-01