Siri Meyer, akvarell

Siri Meyer, akvarell
Siri Meyer, akvarell

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIRI MEYER (1898-1985): Dansande naken kvinna, signerad Meyer, tusch och krita på papper, 36,5 x 23,5 cm.
Proveniens: Konstnärens familj

Delvis gulnat papper, smärre fläckar

311487

2015-06-01