Siri Meyer, akvarell

Siri Meyer, akvarell
Siri Meyer, akvarell

Klubbat för:

4 600 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

SIRI MEYER (1898-1985): Dansande naken kvinna, signerad Meyer, tusch och krita på papper, 36,5 x 23,5 cm.
Proveniens: Konstnärens familj

Kuntoraportti

Delvis gulnat papper, smärre fläckar

311487

Päivämäärä:

2015-06-01