Siri Meyer, akvarell
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SIRI MEYER (1898-1985): Dansande naken kvinna, signerad Meyer, tusch och krita på papper, 36,5 x 23,5 cm.
Proveniens: Konstnärens familj
Kuntoraportti
Delvis gulnat papper, smärre fläckar
311487
Päivämäärä:
2015-06-01