Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: landskapsvy, otydligt signerad R Lewin(?), olja på duk, ca 56x87 cm

Obetydliga dukhål

311491

2015-05-17