Cigarettetui silver St. Petersburg

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CIGARETTETUI, silver, 1900-talets första kvartal, stämplad St. Petersburg, framsida med motiv av Napoleons intåg i brinnande Moskva 1812, namn i pålagt guld, invändigt förgylld, 11 x 9 cm, vikt 202 g

Ytslitage

311523

2015-05-18