Cigarettetui silver St. Petersburg
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CIGARETTETUI, silver, 1900-talets första kvartal, stämplad St. Petersburg, framsida med motiv av Napoleons intåg i brinnande Moskva 1812, namn i pålagt guld, invändigt förgylld, 11 x 9 cm, vikt 202 g
Ytslitage
311523
2015-05-18