Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAVIARSKÅL, förgyllt silver, 1900-tal, genombruten samt niellodekor, stämplad i botten med bl a sovjetiska stämplar, höjd 9 cm, vikt ca 235 g
Glasinsats saknas
311526
2015-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här