Kaviarskål förgyllt silver

Kaviarskål förgyllt silver
Kaviarskål förgyllt silver
Kaviarskål förgyllt silver
Kaviarskål förgyllt silver
Kaviarskål förgyllt silver
Kaviarskål förgyllt silver
Kaviarskål förgyllt silver
Kaviarskål förgyllt silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAVIARSKÅL, förgyllt silver, 1900-tal, genombruten samt niellodekor, stämplad i botten med bl a sovjetiska stämplar, höjd 9 cm, vikt ca 235 g

Glasinsats saknas

311526

2015-05-17