Robert McGown Coventry oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROBERT MCGOWN COVENTRY (1855-1914), bergs-och forslandskap, olja på duk, signerad, 46x30 cm

311545

2015-05-17