Alain Soucasse färglitografi

Alain Soucasse färglitografi
Alain Soucasse färglitografi
Alain Soucasse färglitografi
Alain Soucasse färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALAIN SOUCASSE (född 1951): Diptyk, Wanted White Woman, signerad U Wahlberg, numrerad 21/40, EA, färglitografier, respektive ca 28x33 cm

311554

2015-05-17