Porslin Kina

Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANNA, FAT, KOPPAR, BORDSLAMPA, totalt 9 dlr, 1700/1800-tal, porslin, Kina, bestående av: 2 koppar, 3 fat, bojan, skål (saknar lock), kopp med lock , bordslampa, bojanens höjd ca 90 cm

Skador

311579

2015-05-18