Oidentifierad konstnär akvareller

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR ( troligen 1800-tal Italien) (2), troligen 1800-tal Italien, religiösa motiv, akvareller, ca 14x10 cm

311589

2015-05-18