Leopold Fare

Leopold Fare
Leopold Fare
Leopold Fare
Leopold Fare
Leopold Fare
Leopold Fare

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEOPOLD FARE (1926-1996), "En vacker dag II"/Landskap mellan träden, olja på duk, signerad Fare, 69x85 cm

311599

2015-05-18