Stig Jonzon oljemålning
2015-05-18
311601
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG JONZON (1913-1987): "Motiv från Bengtstorp. Öland", signerad och daterad Stig Jonzon. 1964., olja på pannå, ca 25,5x73 cm