Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL-FREDRIK REUTERSWÄRD (1886-1971): Nära skjuter ingen Liljefors HRF, signerad Reuterswärd, 23/200, färglitografi, bildmått ca 50x67 cm
311607
2015-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här