Carl-Fredrik Reuterswärd litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL-FREDRIK REUTERSWÄRD (1886-1971): Nära skjuter ingen Liljefors HRF, signerad Reuterswärd, 23/200, färglitografi, bildmått ca 50x67 cm

311607

2015-05-18