Margeretebägare

Margeretebägare
Margeretebägare
Margeretebägare
Margeretebägare
Margeretebägare
Margeretebägare

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

800 SEK

MARGRETEBÄGARE, sterlingsilver, porslin, Denmark, A. Michelsen, Köpenhamn, Royal Copenhagen, diameter ca 14, höjd ca 12 cm

Slitage, porslinet med lagning/sprickor

311632

2015-05-18