Luktdosa silver troligen Norge

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LUKTDOSA, silver, stämplad i locket FWR 32, troligen Norge, invändigt förgylld, höjd ca 5,5 cm, vikt 26 g

Kuntoraportti

Några bristningar i lödfogar

311634

Päivämäärä:

2015-05-22