Luktdosa silver troligen Norge
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LUKTDOSA, silver, stämplad i locket FWR 32, troligen Norge, invändigt förgylld, höjd ca 5,5 cm, vikt 26 g
Kuntoraportti
Några bristningar i lödfogar
311634
Päivämäärä:
2015-05-22