Torsten Renqvist etsning

Torsten Renqvist etsning
Torsten Renqvist etsning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): "Landskap med fragment" II signerad och daterad T. Renqvist -60, etsning 3/65, 49x41cm

311647

2015-05-18