Ruben Heleander oljemålning

Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RUBEN HELEANDER (1931-2003): Blomsteräng, signerad Heleander, olja på duk, ca 100x118 cm

311659

2015-05-18