Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K.A. Pehrson -77, 4/360, färglitografi, ca 29x39 cm
311660
2015-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här