Karl Axel Pehrson litografi

Karl Axel Pehrson litografi
Karl Axel Pehrson litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K.A. Pehrson -77, 4/360, färglitografi, ca 29x39 cm

311660

2015-05-18