Ragnar Persson litografi

Ragnar Persson litografi
Ragnar Persson litografi
Ragnar Persson litografi
Ragnar Persson litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGNAR PERSSON (1905-1993): Figurer, signerad Ragnar Persson 22/200, litografi, handkolorerad, ca 46x48 cm

311664

2015-05-18