Birger Welander oljemålning

Birger Welander oljemålning
Birger Welander oljemålning
Birger Welander oljemålning
Birger Welander oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGER WELANDER (född 1916): Fjällbäck Lappland, signerad Birger Welander, olja på pannå, ca 90x60 cm

311671

2015-05-18