Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BIRGER WELANDER (född 1916): Fjällbäck Lappland, signerad Birger Welander, olja på pannå, ca 90x60 cm
311671
2015-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här