Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSKRONA, 1900-tal, gustaviansk stil, stomme i mässing, för 6 ljus, elektrifierad, behängd med olikformade slipade prismor, höjd ca 65 cm
Slitage
311673
2015-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här