Ljuskrona i gustaviansk stil

Ljuskrona i gustaviansk stil
Ljuskrona i gustaviansk stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-tal, gustaviansk stil, stomme i mässing, för 6 ljus, elektrifierad, behängd med olikformade slipade prismor, höjd ca 65 cm

Slitage

311673

2015-05-18