Klänning i grönt siden

Klänning i grönt siden
Klänning i grönt siden
Klänning i grönt siden
Klänning i grönt siden
Klänning i grönt siden
Klänning i grönt siden

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLÄNNING, 2 dlr, sekelskiftet 1900, bestående av kjol och jacka i bl. a. grönt siden med brokad, dräktjacka etikettmärkt Carl Broman & Co 34. Drottninggatan Stockholm

Skador, slitage, fläckar

311684

2015-05-19