Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKAMPEL för 5 ljus, empiresti, 1900-tal, bemålar och förgylld metall, höjd ce 60 cm med kedja
Bruksslitage, tidigare elektrifierad
311705
2015-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här