Takampel empirestil

Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKAMPEL för 5 ljus, empiresti, 1900-tal, bemålar och förgylld metall, höjd ce 60 cm med kedja

Bruksslitage, tidigare elektrifierad

311705

2015-05-18