Väggspegel förgylld

Väggspegel förgylld
Väggspegel förgylld
Väggspegel förgylld
Väggspegel förgylld

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VÄGGSPEGEL, 1700-tal, rokoko, delvis skurendekor, förgylld, höjd 64x26 cm

311710

2015-05-18