Väggspegel 1700-tal

Väggspegel 1700-tal
Väggspegel 1700-tal
Väggspegel 1700-tal
Väggspegel 1700-tal

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGSPEGEL, 1700-tal, delvis skuren dekor, förgylld, ca 66x28

Senare glas, lagningar

311714

2015-05-18