Ljusstakar tenn

Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 2 par, 1800-talets första hälft, tenn, vardera höjd ca 10 cm

Skador, lagningar

311718

2015-05-18