Fritz von Darldel oljemålning

Fritz von Darldel oljemålning
Fritz von Darldel oljemålning
Fritz von Darldel oljemålning
Fritz von Darldel oljemålning
Fritz von Darldel oljemålning
Fritz von Darldel oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FRITZ VON DARDEL (1817-1901): Kvinna med blomsterkorg, signerad och daterad Dardel 1860, olja på duk, ca 33 x 26 cm

311740

2015-05-19