Ester Salmson oljemålning

Ester Salmson oljemålning
Ester Salmson oljemålning
Ester Salmson oljemålning
Ester Salmson oljemålning
Ester Salmson oljemålning
Ester Salmson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ESTER SALMSON (1877-1966): Bordsstilleben, signerad Ester Salmson 1933, olja på duk, ca 42x52 cm

311748

2015-05-19