Ellis Wallin oljemålning

Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELIS WALLIN (1888-1972): "Det gamla trädet" framför Flustret i Uppsala, signerad och daterad Ellis Wallin -50, olja på duk, 33x28 cm

Uppfodrad

311751

2015-05-19